Posted on

Nonii, räägin teile ühe vähehoitud saladuse sellest kuidas ratsarikkaks saada ning nautida elu mitte-kibedaid viinamarju. Kui sa liitud ükskõik millise P2P portaaliga, siis enne seda tuleb alati guugeldada, uurida, mõelda ja kõike taolist teha. Aga üks asi on veel.

Tuleb otsida soovituskoodi. Soovituskood on mõnel juhul tee suure rahani täitsa tasuta. Kiire guugeldamine viis mind näiteks enne EstateGuru portaaliga liitumist soovituskoodini, mille taolist olen teiega jaganud ka enda soovituskoodide lehel. Teie kasutage minu oma ja annate sellega mulle pappi. Minul veel ei olnud, seega kasutasin võõrast. Tema sai midagi, mina sain midagi.

Investeerisin esimese hooga 2210 eurot. Naljakas summa, ma tean, aga random numbrite generaator vahemikus 0 – 2500 andis just sellise. Seega sai 2210 eurot üle kantud ning kohe lammutama asutud. investeerisin Leetu. Jumal teab miks, aga tundus koht kuhu võiks raha anda. Tagantjärgi vaatan, et oleks pidanud sinna kümneka andma arvatavasti, aga eks elu õpetabki.

Projekt ise siin: https://estateguru.co/portal/investment/show/LT2710?uniqueId=

Olen sealt tänaseks saanud kokku 63,01 eurot, millest 22,10 eurot on soovitusboonus ja kajastub minu raamatupidamises kontol Reklaamitulud. Kuna kasutan Merit Aktivat, siis projekt on kenasti küljes (EstateGuru) ja saan head statistikat ise ka teha. Nagu näete, siis 1% investeeringust kohe paugust käes. Seepärast peaksid ka sina investeerima asudes minu soovituskoodist kasu lõikama. Saad sina ka!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga