Teenused

Ametilt olen ma tegelikult programmeerija. Täpsemalt veebiarendaja. Olen see mees, kes paneb su veebi toimima. Parandan katkiseid asju, täiendan ning aitan väiksemate töödega ning loon ka täiesti nullist suuri ökosüsteeme, kui selle järgi vajadus peaks olema.

Täisteenus võtmed kätte veeb

Kui Sa ei tea päriselt mida sa vajad, siis aitan selle sul välja mõelda, ära kaardistada, kirja panna ning leida sobivad partnerid. Mina ei ole disainer. Mina olen arendaja, aga mul on hulk tuttavaid ning sõpru, kes on teinud tööd Eesti ja ka Skandinaavia juhtivatele tegijatele. Üheskoos suudame pakkuda disaini, arendust ning ka sisu, kui see vajalikuks osutub.

Arendus

Kui juhtub nii, et disain on olemas või laiemad piirid paigas, siis räägime eelkõige arendusest. Seda teen kõige meelsamini, sest see ei sisalda kolmandaid osapooli. Töötan üldjuhul üksinda ning viin projekti lõpuni Sinuga koos. Koolitan su välja, et sa enda uue lahenduse toime tuleksid, aga ei jäta hätta ka aastate pärast. Ma ei kao kuhugi. E-poed ei ole mingi probleem.

Oskused

Peale allloetletud programeerimiskeelte räägin kaasa hea meelega kaasa ka äriloogiliste protsesside arendamises. Olen tegelenud peale programmeerimise elus ka IT-juhtimisega ning mulle ei ole võõras seetõttu äriloogikasse süvenemine.

  • HTML
  • CSS (SCSS)
  • Typescript (Javascript)
  • PHP.

Sellised asjad nagu WordPress (ka Woocommerce) ja Laravel rõõmustavad mind väga. Olen nendega töötanud viimased 5-6 aastat ning saanud ehitada kümnetele klientidele veebe ning lahendusi, mis teenivad neile iga päev raha.

Kirjutan head koodi, mida julgeb anda ka teistele arendajatele. Kui su server toetab PHP 7.4 versiooni, siis kasutan type declarationeid. PHP 7.3 on see veidi piiratud, aga väljundväärtuste liigid meetoditel panen ikkagi kirja ning ka sisendväärtusetele viitan ilusti. CSS läheb headest BEM-põhimõtetest. Typescriptis on mul keelatud any liik.

Olen töötanud ka ElasticSearchiga. Seega kui sul või sinu firmal on vaja veebi või lihtsalt on ahne agentuur üle visanud, siis info@marketboss.eu peale võid alati kirjutada. Vaatame, kuidas saame sinu äri paremaks teha. teen hea meelega integratsioone erinevate liidestega.

Kliendid

Olen teenust pakkunud väikestele ja suurtele. Näiteks on minu klientide hulgas Reitan Gruppi kuuluv R-Kiosk Eestis. Olen partner Eesti kõige tublima veebimajutusettevõttega ning minu varasemad tööd agentuurides on viinud mind kokku selliste nimedega nagu MantatumLifeEesti KunstimuuseumT1 Mall of TallinnCarCom ja StarShip.

Nagu näed on kliente nii kinnisvarasektorist, finantsettevõtteid, idufirmasid kui ka pikaajaliselt toiminud ettevõtteid. Suuri ja väikeseid. Kirjuta mulle ja räägime täpsemalt: