Et kõik ausalt ära rääkida, ütlen ma kohe ära, et ainus põhjus miks ma seda blogi pean on selleks, et teenida raha. Ma ei tee seda sellejaoks, et sa saaksid minu teadmistest ning kogemustest osa ning seeläbi saaks sinust parem investor. Mul on laias plaanis ükskõik. Ma teen seda selleks, et teenida raha läbi soovituskoodide, sest sa ju kasutad neid juhul, kui ma sulle päriselt head sisu pakun. Aga ma tegelt usun, et kui sa seda loed, siis lollimaks ei jää.

Ma olen sinuga ainult aus, jagan kogemusi ning räägin asjadest nii nagu ma neid näen. Ma võin eksida.

See leht ei ole mingi investeerimisnõu ega soovitus. Ühesõnaga – see on see lause, mida ma pean ütlema, kuna ma ei ole taotlenud Finantsinspektsioonilt investeerimisnõustamise tegevusluba.

Siit leiad aga mõned koodid selgitusega mida see annab mulle, mida see annab sulle ja miks seda üldse kasutada ehk ühe või teise portaaliga liituda.


Mintos

Mul on Mintoses konto. Kui sa ostad Taavi Permani Alustava Investori käsiraamatu, mille ma ostsin kui olin asjas sees olnud nii umbes 5 aastat, siis läbi lugesin nii igaksjuhuks (avastades, et tegelt ma päris loll ikkagi ei ole), avastad, et ta ütleb sulle, et tee sinna konto. Noh, ma ütlen ka. Hajutusvõimalused on päris suured, Buyback garantii peaks suuremast kurjast sind esialgu säästma ning kui päris loll pole, siis peaks 11% aastas saama tehtud.

Miks soovitan?

  • Tootlus keskmiselt ca 11%
  • Tagasiotsugarantii 95% laenudel
  • Euroopa üks suuremaid tegijaid
  • Minu soovituskoodiga esimesed 3 kuud 1% cashbacki.
  • Pidevad cashback kampaaniad (ehk tasuta raha)

Registreerimisel kasuta seda linki: https://c.trackmytarget.com/cz1zq1

Mis sina saad?

1% enda esimese 1 kuu investeeringutelt perioodi lõpus tagasi. Ehk paned 100 000 mängu, saad paugust tonni enda Mintose virtuaalkontole. Mina saan sama palju. Seejärel saad endale oma soovituskoodi ja võid kõik sõbrad liituma sundida.


EstateGuru

Anna laenu valdavalt kinnisvara tagatisel. Mina annan ainult 1-astme hüpoteegiga tagatud laenudesse ning seni suhteliselt edukalt, kuigi mis ma räägin. Ma alles alustasin seal, aga seni läheb hästi. Mõni laen on hapuks läinud nende ajaloos, aga nad on seni investorid alati võidukalt (ja seda siis rahalises mõttes) üles tagasi vedanud. Kõige hullem mis oli juhtunud oli 4% aasta tootlust, mis on Swedbanki pikaajalisest hoiusest kirjutamise hetkel 80 korda kõrgem.

Miks soovitan?

  • Tootlus keskmiselt ca 12%
  • Umbes 1200 rahastatud projekti, minuteada pole keegi veel rahast ilma
  • Üle 150 miljoni väljastatud laene, ca 12 miljonit intressitulu saadud investoritel
  • Minu soovituskoodiga esimesed 3 kuud 0.5% cashbacki.
  • Midagi reaalset, millest mööda sõites võid mõelda, et “minu raha eest tehakse”

Registreerimisel kasuta seda linki: https://estateguru.co/portal/registration/signup?bloggerId=lyf31k

Mis sina saad?

Saad 0,5% boonust kõigilt investeeringutelt, mis Sa teostad esimese 3 kuu jooksul alates kasutaja aktiveerimisest. Raha jõuab sinu kontole kohe, kui sinu projekt saab rahastatud. Sama boonus antakse ka minu kontole. Kui sa oled konto juba teinud, seal investeerinud veel ei ole või ajaloost ei hooli ning tahad suurema summa sisse panna, siis kliki aga minu koodil ja saame koos miljokateks.


One Reply to “Soovituskoodid”

Comments are closed.