Posted on

Selge on see, et Mintose hiilgeajad olid mõni aeg tagasi ning selliseid miljoneid enam sealt ei teeni nii lihtsa vaevaga nagu enne. Põhjuseid selleks mitu. Esiteks on intressid alla tulnud kõvasti, teiseks on portaalis kõvasti raha ja kolmandaks on see Invest & Access lootuselt ära solkinud järelturu, sest ostab suure hurraaga kokku kõik, mida vähegi võimalik odavalt osta on. Lugesin, et Elunaut paneb müüki laenud, mis on oma tsükli lõpus. Kurat. Iseenesest hea mõte ju, sest nii ei peaks raha venima jääma. Olles laisk, siis käsitsi ma seda küll teha ei viitsiks.

Mintos kasutab CloudFlare teenuseid. Soovitan tihti enda klientidele ka, eriti nüüd, kui lähim andmekeskus ei ole enam Venemaal, vaid on täitsa meil ka olemas. Nad on päris head bottide tuvastajad, aga ma arvan, et ma olen veidi parem programmeerija kui nad arvasid ja olid arvestanud. Olles elus programmeerima asunud juba 10-aastaselt mIRCis mingeid veidraid scripte tootes, siis hammustasin isegi täieliku Node.js võhikuna nende veebi suhteliselt kiiresti lahti Chromium-i abil.

module.exports = {
invest: {
minAmount: 1.00,
maxAmount: 10.00,
runtimeMax: 200,
cashQuota: 1.00,
},
profitMargins: {
'Current': {
id: 256,
value: 0.15
},
'Grace Period': {
id: 262144,
value: 0.15
},
},
}

Kuidas töötab?

Konfida saab siis umbes sellise faili kaudu. Valued on siis protsendid. Mõtlete kindlasti, et mis kuradi hull müüb asju 0,3% preemiumiga, see on ju köömes. Noh, idee on laias laastus selles, et kui ma pidevalt müün ja pidevalt ostan, siis teoreetiliselt võiks teenida terve hunniku raha. Kuna rahapatakas on portaalis viisakas 50 000 eurot, siis võiks sellega opereerides saada midagi tehtud küll.

Script käib siis mul iga 10 minuti tagant vaatamas, et äkki on midagi maha müüdud, midagi ostetud vms. Kui on, siis teeme otsuse, et kas midagi osta või midagi müüa. Ostuks on ka sellised reeglid tehtud. Kuidas see erineb automaatpakkujast? Noh, väga ei erinegi, aga automaatne müük on see põhiline. Asi toimetab kenasti taustal ning ise väga midagi tegema ei pea. Loodan lihtsalt, et midagi koodis ära ei käkerda ja varsti vaene ei ole.

Adding individual discounts...
Loan records fetched from predefined file.
Will iterate over 2740 items now. ETA 3 minutes.
27434622-02 ▶︎ +0.3%

Seega paiskasin ma rõõmsalt täna 2740 laenu müüki, kogu summa ligi 30 000 eurot. Tundub nagu rahaauk? Noh, väikesed hädad on. Kuna Invest & Access on kõik lootusetult ära rikkunud, siis enam selliste numbritega rikkaks ei saa. Ma leidsin sarnase aretise nagu see, mis mina kirjutasin. Tõttöelda sealt see inspiratsioon tuligi kui internetis kolasin, aga mulle ei meeldinud viis, kuidas ta andmetega ringi käes ja kuidas see täiesti tulutult päringuid kokkuvõttes tegi minu arvates. Logisid ta ka ei osanud pidada : (.

Palju teeninud oled?

Igatahes ma pean nüüd veidi oma strateegiapunkte seadistama ümber, et vähemalt mingi raha eest saaks enda laene pidevalt müüa ja siis kusagilt mujalt juurde osta. Sest osta on justkui palju, aga keegi ei taha väga minu omi osta. Müük on raskendatud, tuleb tõdeda. Ma olen saanud teha ühe müügi ja ühe ostu tehingu. Kokku on kasum praegu tervelt 1 sent.

Igatahes ei takista see mind järjepidevalt proovimast, sest muuta paar numbrit ära ning võtta ette uus test ei ole üldse mingi probleem. Arvestades seda, et need seisud pidevalt muutuvad ning on lootust, et ehk mingi hetk keegi ostab ka minu veidi kallimaid laene, siis fingers crossed. Kogu projekti ajakulu oli 11 tundi, mida on natuke rohkem kui tahaks, aga umbes kolm korda vähem kui ma arvasin.

Loan:
{
type: 'Car Loan',
originator: 'Watu Credit',
bapr: 158.6,
interest: 12,
term: '4 m. 22 d.\n(40)',
ytm: 12,
myInvestment: 0,
value: 16.05,
price: 16.05,
discount_rel: 0
}
Current Balance? ✓ ok
Runtime Maximum? ✓ ok
Investment amount? ✓ ok
9.02of loan added to cart.
Current investment total: 9.02

Mida TuruRobot veel teha oskab?

Korjab iga tund andmeid, salvestab neid CSV faili ning täidab teisi tabeleid automaagiliselt. See on vist kõige olulisem osa tegelikult, sest siis ma ei pea Mintosest andmeid käima vaatamas, vaid saan enda Google Spreadsheeti kasutada selleks. Võib-olla on üks asi veel, mis on märgilise tähendusega, mida ta oskab.

2 Replies to “Jäin hiljaks, kõik on kadunud, aga proovida võib ju ikka ehk kuidas ma enda teadmistega otsustasin Mintoses raha teenida”

  1. Kas sa ei karda, et su konto ühel hetkel ära külmutatakse? Hetkel küll ei meenu, kas kasutustingimustes oli midagi automaatika kohta aga igaks juhuks tasuks vist need tähelepanelikult üle lugeda.

    1. Hea küsimus! Uurin selle kohta nende suppordilt. Sisuliselt ma ei tee midagi muud kui seda, mida brauserist niigi iga kasutaja teha saab. Ega väga täpselt ei saagi öelda, et kas see on bot või see on inimene. Kuna ma hetkel jooksutan seda käsitsi ja mitte headlessina, siis ei erine see kuidagi sellest, kui ma võtaks kätte ja klikiks ise neid nuppe. Lihtsalt ma ei pea klikkima ning saan teises monitoris midagi asjalikku teha.

      Igatahes annan teada, mis nad ütlevad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga